Sladké potešenie

Prepadla vás chuť na sladké? Príďte si zamaškrtiť na palacinkách, domácej štrúdli ako od mamy či horúcich malinách so zmrzlinou.

Obedové menu až k vám

Každý týždeň na vás čaká chutné obedové menu. Ak si ho nemôžete dopriať u nás, stačí si vybrať a my vám obed dovezieme. Rozvoz obedového menu: Podunajské Biskupice, Vrakuňa.

Večerné posedenie

Zoberte priateľov a strávte pohodový večer v našej reštaurácii alebo na terase. Pochutnajte si na skvelom jedle a osviežte sa kvalitným vínom či oroseným pivom.

Vitajte v Tryskáči

Reštaurácia TRYSKÁČ v Podunajských Biskupiciach ponúka návštevníkom priestor na príjemné posedenia pri kvalitnom pive a chutnom jedle.

Kapacitou 150 miest to nekončí. Ďalších 40 miest na vás čaká na letnej terase. Súčasťou našich priestorov je aj tanečná sála, v ktorej organizujeme plesy, svadby, stužkové slávnosti a večierky.

Vybrať si môžete z ponuky jedál domácej i medzinárodnej kuchyne, máme pre vás prichystané rôzne druhy mäsa, rýb a tiež vynikajúce polievky. K jedlu si môžete dopriať kvalitné sudové pivo Pilsner. Na milovníkov vína u nás čaká široký výber kvalitných vín.

Priestory TRYSKÁČa sú skvelým miestom na zorganizovanie narodeninovej oslavy, rodinných posedení, vianočných večierkov, ale aj firemných teambuildingov, či rôznych iných akcií podľa vašich požiadaviek. V prípade detských osláv pripravíme pre tých najmenších detské menu, k dispozícii majú tiež detský kútik a v lete preliezačky.